Obchodno technické služby

geometria kolies

Rozhodujúci podiel v obrate tvorí najmä prístroje a zariadenia radu renomovaných firiem. Patrí medzi ne bezpochyby napr. Beissbarth GmbH / Nemecko (diagnostika podvozkových skupín - elektronické prístroje na meranie geometrie kolies, valcové skúšobne bŕzd, testery tlmenia / adhézie podvozku, pneuservisné stroje, zdviháky atď.), COSBER GmbH / Nemecko (prístroje na meranie geometrie kolies , valcové skúšobne), Consul Werkstattausrüstung GmbH / Nemecko (automobilové zdviháky), SLIFT GmbH / Nemecko, (hydraulické kanálové a dielenské zdviháky), PRESSOL / Nemecko (mazací technika a zariadenia pre výmeny olejov), HAZET WERK / Nemecko (vysoko kvalitné ručné, pneumatické a špeciálne náradie), STAHLWILLE / Nemecko (vysoko kvalitné ručné náradie), KS TOOLS Werkzeuge - Maschinen GmbH / Nemecko (náradie a prípravky), Dinosaurier Werkzeuge Trading GmbH / Nemecko (najmä špeciálne náradie pre renovácie veteránov a klampiarske práce), OPUS PRODOX AB-auto.com / Švédsko (diagnostické prístroje), Leitenberger GmbH / Nemecko (špeciálne meracie a diagnostické prístroje), Tecnomotor Italiana srl. / Taliansko (diagnostické prístroje), GYS / Francúzsko (nabíjačky, štartovacie zdroje a zváracie prístroje), Dometic WAECO International GmbH / Nemecko (prístroje a prípravky pre servis klimatizáciou), Pico Technology / V.Británia (osciloskopy), Auto Service Tool Ltd. / V.Británia (špeciálne prípravky pre nastavovanie rozvodov motorov), PCL Air Technology / V.Británie (pneuhustiče a merače tlaku vzduchu v pneumatikách), Neway / USA (špeciálne nástroje na sedlá a taniere ventilov), Autorobot / Fínsko (zariadenie pre rovnanie karosérií), WORKY / Taliansko (vzduchotechnika), KART / Poľsko (umývačky kolies), SERWO / Nemecko (ochranné povlaky na volant, sedadlá, karosérie) a ďalšie.

Významnou súčasťou sortimentu sú tiež profesionálne chemotechnické prípravky pre autoservisy od významných spoločností, napr. PETEC / Nemecko (prípravky na čistenie vstrekovacích systémov benzínových aj naftových motorov, uvoľňovača zhrdzavených skrutiek, prípravky na ošetrenie elektronických konektorov, mazivá odolávajúce vysokej teplote, zinkové spreje, nástrekové hmoty , prípravky na lepenie skiel, špeciálne lepidlá atď.). Nechýbajú ani špeciálne hygienické prípravky od firmy Ursula Rath / Nemecko (prípravky na umývanie rúk, ochranné krémy na pokožku a pod.)

Rad obchodných partnerov je tiež z Číny a z Taiwanu. K tým najvýznamnejším patrí napríklad Sino-Italian Taida (Yingkou)) Garage Equipment Co., Ltd. (Dvojstĺpové, štvorstĺpové a nožnicové vozíky), Shanghai Flying Tools Co., Ltd. (Jednosloupové a štvorstĺpové zdviháky), Puli Industrial Co., Ltd. (Mazacie a olejová technika atď.), Ningbo Steed Tools Co., Ltd. (Pneumatické náradie), trieske / Taiwan (malé elektronické meracie a diagnostické prístroje), Chuan Jiing Enterprise / Taiwan a mnoho ďalších.

V ponuke nechýba ani kvalitné autoservisné vybavenie od niektorých českých výrobcov.

UNIVER Slovakia s.r.o. dodáva kompletné aj čiastkové vybavenie akýchkoľvek autoservisov. Nie je rozhodujúce, či ide o servisy značkové alebo neznačkové, veľké či malé. Samozrejme sa jedná aj o komplety technologického vybavenia nových autoservisov "na kľúč".

Štandardne sa poskytuje pomoc pri projektovom spracovaniu daného servisu. Či už ide o novú výstavbu alebo prestavbu.