História a súčasnosť

História spoločnosti UNIVER Slovakia s.r.o. začala v roku 1999, keď sa firma AUTOSERVIS AKADEMIE, spol. s r.o. (patriaca do skupiny UNIVER Group) rozhodla na Slovensku zriadiť svoju dcérsku spoločnosť AUTOSERVIS AKADÉMIA Slovakia s.r.o.. Táto bola založená 3.9.1999 v Bratislave a pod týmto obchodným menom pôsobila až do 31.3.2007 keď bola premenovaná na UNIVER Slovakia s.r.o..

Od tej doby si firma UNIVER Slovakia s.r.o. na slovenskom trhu s autoservisnou a pneuservisnou technikou vybudovala imidž významného a seriózneho obchodného aj technického partnera nielen u významnej skupiny slovenských autoservisov a pneuservisov, ale aj mnohých ďalších zákazníkov z oblastí iného zamerania.

Počet klientov spoločnosti UNIVER Slovakia už niekoľko rokov neustále rastie. Spoločnosť v súčasnosti ponúka v Slovenskej republike najširší sortiment kvalitnej autoservisnej a pneuservisnej techniky všetkých cenových kategórií.

UNIVER Slovakia s.r.o. veľmi úzko spolupracuje s materskou spoločnosťou UNIVER, spol. s r.o. so sídlom v Českej republike a je súčasťou nadnárodnej skupiny UNIVER Group, do ktorej patrí v ČR UNIVER, spol. s r.o. a AKADEA s.r.o..